DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ 2023 on-line pierwszy dzień 7.11.2023

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 to trzydniowe wydarzenie online, które organizujemy w dniach 7-9 listopada 2023 roku. Wydarzenie skupi się na kluczowych aspektach biznesu, począwszy od przywództwa w przedsiębiorstwie, poprzez skuteczną promocję w mediach społecznościowych, aż po zagadnienia związane z influencer marketingiem i ekspansją na rynki zagraniczne.

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 online organizujemy w dniach 7-9 listopada 2023 roku wspólnie z Miastem Poznań/Poznań Biznes Partner. Wydarzenie skupi się na kluczowych aspektach biznesu, począwszy od przywództwa w przedsiębiorstwie, poprzez skuteczną promocję w mediach społecznościowych, aż po zagadnienia związane z influencer marketingiem i ekspansją na rynki zagraniczne.

Pierwszego dnia dr hab. Monika Dobska, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, poprowadzi wykład o roli menedżera w przedsiębiorstwie, omawiając kluczowe cechy przywódców, style zarządzania oraz skuteczne metody rozwiązywania konfliktów w firmie. Następnie Joanna Bogielczyk przedstawi, które platformy społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok) są najlepsze do promocji marki i jak skutecznie z nich korzystać.

Program na pierwszy dzień 07.11.2023 (wtorek):

 • 07.11.2023 | 10:00-11:30, Przywództwo – rola menedżera w przedsiębiorstwie, prowadzący: dr hab. Monika Dobska prof. nadzw. UEP

Cel wykładu: Zaprezentowanie cech przywódców, możliwości kształtowania własnych kompetencji przy budowie zespołu w przedsiębiorstwie. Kluczowe składowe przywództwa, jako element przewagi lidera. Podejmowanie decyzji i motywacja zespołu.

Agenda:

 • Przywództwo – cechy, zasady, przykłady czołowych przywódców,
 • Style kierowania i cechy liderów.
 • Skuteczne zarządzanie zespołem.
 • Aktywne słuchanie – rozwiązywanie konfliktów w przedsiębiorstwie.

 • 07.11.2023 | 12:00 – 14:00 , Które social media są najlepsze do promocji marki i biznesu, prowadzący: Joanna Bogielczyk, https://www.instagram.com/joannabogielczyk/
 • 14:00-16:00 – indywidualne konsultacje
  Agenda
  :
  1. Dlaczego warto wykorzystywać social media do promocji marki i biznesu.
  2. Określenie celu działania w social mediach oraz grupy docelowej.
  3. Przegląd popularnych platform społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok
  4. Wybór optymalnych platform.
  5. Recykling treści – czyli jak wielokrotnie wykorzystywać treści na różnych platformach.
  6. Podsumowanie szkolenia i pytania uczestników.
  KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU
  • Weź udział w szkoleniu, jeśli zastanawiasz się, na której platformie społecznościowej powinna być Twoja firma.
  • Poznasz rolę różnych mediów społecznościowych w darmowej promocji marki i biznesu.
  • Dowiesz się, jak dokonać odpowiedniego wyboru platform społecznościowych, które
  • najlepiej pasują do Twojej marki i grupy docelowej.
  • Będziesz wiedzieć, gdzie działać, by widzieć rezultaty.

Zapisz się tutaj

Prelegenci:
Dr hab. Monika Dobska, prof. nadzw. UEP – pracownik badawczo – dydaktyczny
Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, oddział
w Poznaniu, członek Prezydium Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Zarządu Krajowego oraz
Rady Naukowej PTE. Redaktor Naczelna Przeglądu Ekonomicznego. Laureatka nagród Rektora UEP
za osiągnięcia naukowe i dydaktyczne. Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej (2016)
oraz Złotą Odznaką Honorową PTE (2020). Autorka, współautorka i redaktorka ponad 200 publikacji
w tym kilkudziesięciu monografii z zakresu zarządzania między innymi: Marketing usług medycznych; Zarządzanie jakością; Podstawy zarządzania zakładem opieki zdrowotnej; Zarządzanie przez jakość w podmiotach leczniczych; Reorientacja w zarządzaniu przekształconym podmiotem leczniczym; Metodyka pomiaru jakości usług; Adherencja. Współodpowiedzialność i współkreacja procesu leczenia; Zarządzanie w opiece zdrowotnej w czasie COVID – 19; Economic, social and legal aspects of enterprise management. Context of the political and economic crisis; Ukrainian Economy in the Aftermath of the Russian Aggression – Selected Issues. Wykładowca studiów podyplomowych i MBA z zakresu systemu zarządzania jakością. Kierownik Studiów Podyplomowych na UEP: Zarządzanie w opiece zdrowotnej, Menadżer w opiece zdrowotnej oraz opiekun Studenckiego Koła Naukowego UEP Zarządzanie Usługami „Service Club”. Wykładowca na uczelniach wyższych i uniwersytetach w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie. Konsultant z zakresu zarządzania, auditor wiodący zintegrowanych systemów zarządzania jakością. Autorka, kierownik i wykładowca szeregu programów szkoleniowych, doradczych i wdrożeniowych.

Joanna Bogielczyk – Trener biznesu, ekspert w dziedzinie mediów społecznościowych. Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. Realizuje projekty w obszarze strategii budowania marki i rozwoju biznesu. Pomaga w tworzeniu silnych marek, w promocji i w zwiększaniu sprzedaży. Uczy jak skalować i automatyzować biznes za pomocą mediów społecznościowych. Współpracuje z setkami przedsiębiorstw, organami administracji samorządowych i organizacjami biznesowymi. Autorka kilku e-booków, min. „Jak zbudować silną markę w social mediach. 10 skutecznych porad”. Klienci cenią jej pragmatyzm, bo poleca tylko skuteczne rozwiązania. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na:
Instagramie : https://www.instagram.com/joannabogielczyk/,
fanpage’ u https://www.facebook.com/joannabogielczykcom,
blogu https://joannabogielczyk.pl/blog/,
YouTube https://www.youtube.com/c/JoannaBogielczyk

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Projekt szkoleniowy jest dofinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.

#poznanwspiera

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email