Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w praktycznych, BEZPŁATNYCH WARSZTATACH on-line pt.
Negocjacje w sytuacjach zawodowych
Data: 06.11.2024 (środa)
Organizator: POLSKA IZBA GOSPODARCZA IMPORTERÓW, EKSPORTERÓW I KOOPERACJI
Czas szkolenia online: 09:00-14:00
Indywidualne doradztwo/praca indywidualna: 14:00-17:00
Program szkolenia:
- Zagadnienia prawne obowiązujące w negocjacjach
- Co nie podlega negocjacjom? (przykładowe scenki rodzajowe)
- Zespół negocjacyjny i role poszczególnych członków zespołu
- Przegląd technik
Korzyści dla uczestnika: skumulowany pakiet wiedzy, mogącej służyć nie tylko podczas negocjacji zawodowych. Szkolenie ma charakter interdyscyplinarny. Ze względu na perfekcyjnie dobrane case study – wpływa na poprawę umiejętności współpracy pomiędzy pracownikami.
Rejestracja do 05.11.2024.
Osoby reprezentujące przedsiębiorstwa prosimy o rejestrację z adresu z domeny służbowej.
Zgłoszenia przyjmowane są na formularzu
Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Sylwetka trenera:
Małgorzata Gierwazik – doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce i administracji. Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (2016 r.) Pełni funkcję członka Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Importerów Eksporterów i Kooperacji. Ekspertka komunikacji społecznej, Public Relations i Media Relations, zarządzania informacją w sytuacjach kryzysowych. Członkini Polskiej Akademii Nauk – Sekcja Informacji Naukowej (od 2009 r.) Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe jako rzecznik prasowy w organizacjach o zróżnicowanej formie prawnej. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu komunikowania w sytuacjach kryzysowych, PR, MR i budowania marki. Wspiera osoby publiczne, zarządy i wyższą kadrę w umiejętnościach komunikacyjnych i autoprezentacyjnych oraz budowaniu spójnej marki osobistej. Inspiruje i motywuje – łącząc szeroką wiedzę akademicką i wieloletnie doświadczenie w środowisku gospodarczym. Autorka publikacji naukowych z tematyki rzecznictwa prasowego, w tym monografii: „Rzecznik prasowy w administracji rządowej“ (2014), oraz publikacji dotyczącej informacji w polskiej polityce: „Rzecznik prasowy rządu. Rola i zadania w polskiej polityce informacyjnej po 1989 roku“ (2020). Jest wykładowcą akademickim (UAM oraz Uniwersytet WSB Merito) i twórcą autorskich programów: „Informacja w sytuacjach kryzysowych“, „Techniki negocjacji i mediacji“, „Wystąpienia publiczne”, „Warsztaty kompetencji komunikacyjnych” czy „Strategie Public Relations”. Uczestnicy szkoleń i wykładów twierdzą, że zaraża entuzjazmem i potrafi błyskawicznie zdefiniować problemy komunikacyjne. Cenią szczególnie przygotowanie merytoryczne jak i umiejętność dzielenia się doświadczeniem. Poza zawodowo: entuzjastka ćwiczeń… umysłu, wyłapywania ciekawostek z natłoku informacji, myślenia przyczynowo-skutkowego i budowania mostów zamiast murów 🙂
Projekt szkoleniowy jest sfinansowany ze środków budżetowych Urzędu Miasta Poznania przeznaczonych na realizację zadań publicznych.
#poznanwspiera