KONFERENCJA ONLINE | Doing Business in Egypt

3. największa gospodarka w Afryce, najludniejszy kraj Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, rynek chłonny i wciąż rozwijający się – mowa oczywiście o ponad 100-milionowym Egipcie,
któremu poświęcona będzie kolejna konferencja online z cyklu „Doing Business in…”.

To nie tylko atrakcyjny rynek zbytu towarów i usług, ale także punkt wyjścia do dalszej ekspansji Afryki Północnej. Warto dodać, że Egipt ma strategiczną pozycję w regionie; leży na styku kontynentów afrykańskiego i azjatyckiego oraz sprawuje kontrolę nad Kanałem Sueskim, przez który odbywa
się nawet do 15% światowego handlu.

Chcesz dowiedzieć się więcej → zapraszamy na konferencję online już 21 czerwca o godz. 9:30.

W blisko dwugodzinnej pigułce wszystko co eksporter wiedzieć powinien. Kwestie procedur importowych, certyfikacji, logistyki, czynników kulturowych przekazane przez ekspertów, przedstawicieli biznesu, którzy z powodzeniem działają na tym rynku.

Szanse na sukces w Egipcie mają szczególnie przedsiębiorcy z sektorów: rolno-spożywczego, budowlanego, kosmetycznego, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, odnawialnych źródeł energii, ale na tak dużym i chłonnym rynku jest miejsce również dla innych graczy.

➡ W 2021 r. wymiana handlowa osiągnęła najwyższy poziom w historii! Ponad 725 mln USD to skok aż o 25% w stosunku do roku poprzedniego. Polski eksport wyniósł wówczas 417 mln USD. Ubiegły rok był też korzystny dla naszych przedsiębiorców.

Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa ten kierunek. Zachęcamy do udziału w webinarze
i wcześniejszej rejestracji.

Zgłoszenia udziału: https://bit.ly/Doing-Business-in-Egypt

➡ Program: https://bit.ly/Agenda-21-06-2023

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email