KONFERENCJA ONLINE | Doing Business in Egypt

3. największa gospodarka w Afryce, najludniejszy kraj Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, rynek chłonny i wciąż rozwijający się. To nie tylko atrakcyjna destynacja dla zbytu towarów i usług, ale także punkt wyjścia do dalszej ekspansji Afryki Północnej. Chcesz dowiedzieć się więcej → zapraszamy na konferencję online już 21 czerwca o godz. 9:30.

  • W blisko dwugodzinnej pigułce wszystko co eksporter wiedzieć powinien. Kwestie procedur importowych, certyfikacji, logistyki, czynników kulturowych przekazane przez ekspertów, przedstawicieli biznesu, którzy z powodzeniem działają na tym rynku.
  • Szanse na sukces w Egipcie mają szczególnie przedsiębiorcy z sektorów: rolno-spożywczego, budowlanego, kosmetycznego, urządzeń mechanicznych i elektrycznych, odnawialnych źródeł energii, ale na tak dużym i chłonnym rynku jest miejsce również dla innych graczy.
  • W 2021 r. wymiana handlowa osiągnęła najwyższy poziom w historii! Ponad 725 mln USD to skok aż o 25% w stosunku do roku poprzedniego. Polski eksport wyniósł wówczas 417 mln USD. Ubiegły rok był też korzystny dla naszych przedsiębiorców.

 

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Tagi: , ,

Data

cze 21 2023
Expired!

Czas

9:30 am - 11:45 pm
Koszyk na zakupy
small_c_popup

Newsletter

Najnowsze informacje ze świata nowoczesnego biznesu wprost na Twoją skrzynkę e-mail