DOING BUSINESS IN VIETNAM | 14 lutego, start godz. 10:00

Wietnam jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek Azji Południowo-Wschodniej. W ubiegłym roku prognoza wzrostu gospodarczego była zmieniana co najmniej dwa razy – warto podkreślić – za każdym razem w górę! Wstępne szacunki wskazują, że ten azjatycki tygrys w 2022 r. rozwijał się w najszybszym tempie od ćwierć wieku. To perspektywiczny, duży rynek, który ze swoim 100-milionowym społeczeństwem jest ósmym pod względem ludności krajem Azji.

Umowa handlowa UE-Wietnam sprawia, że eksport z Polski do Wietnamu jest prostszy i wolny od ceł. To też ciekawe miejsce dla inwestycji produkcyjnych z uwagi na członkostwo Wietnamu w wielostronnych umowach handlowych RCEP i CPTPP i obowiązujące porozumienie (FTA) z UE.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy na konferencję online 14 lutego o godz. 10:00. Eksperci, znawcy rynku i szefowie firm, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, czyli intensywne 2 godziny jak robić biznes w Wietnamie.

ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI: https://bit.ly/Doing-business-in-Vietnam

PROGRAM: https://bit.ly/Agenda-14-02-2023

Organizatorami wydarzenia są: Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Wielkopolskiego, Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. i Samorząd Województwa

Data

lut 14 2023
Expired!

Czas

10:00 am - 12:00 pm
Kategoria

Organizator

Izba
Koszyk na zakupy
small_c_popup

Newsletter

Najnowsze informacje ze świata nowoczesnego biznesu wprost na Twoją skrzynkę e-mail