„Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych. Przewodnik po krajach świata”

Średnia ocena naszych klientów 4.9/5
5/5

opracowana przez prof. dr hab. Jerzego Schroedera. Jest to przewodnik po 90 krajach świata na temat istniejących zwyczajów i sposobów zachowania się towarzyszących kontaktom biznesowym. W szczególności omawiane się kwestie takie jak: umawianie spotkań, powitanie i tytułowanie, przyjęcia oficjalne i towarzyskie, ubiór, rozmowy i zachowania negocjacyjne, gestykulację i zachowania publiczne, wręczanie i przyjmowanie upominków. Zawarte w książce porady mają pomóc firmom w prowadzeniu międzynarodowych negocjacji handlowych i realizowaniu z sukcesem swoich biznesów na rynkach zagranicznych.

Przewodnik jest podsumowaniem przygotowywanych przez lata dla przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie „Zwyczajów w biznesie”. Obecne opracowanie zostało zaktualizowane i uzupełnione o kolejne kraje. Jest to doskonały przewodnik dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ekspansją na rynki zagraniczne. Książka została wydana w twardej oprawie, w atrakcyjnej formie. Udało się to dzięki wsparciu finansowemu ze strony Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Książka została wydana w Wydawnictwie WENA, zrzeszonym w naszej Izbie.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani zakupem książki, koszt 1 egzemplarza wynosi 75,00 zł brutto (wystawiamy fakturę).

Mamy nadzieję, że lektura poszczególnych rozdziałów książki, będzie pomocna w przygotowaniu Państwa kontaktów z przedstawicielami przedsiębiorstw na konkretnych rynkach zagranicznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w biurem izby:

tel.: 61 851 78 48,  e-mail: izba@pcc.org.pl

Lub poniżej znajdą Państwo link do aukcji na Allegro:
https://allegro.pl/oferta/etykieta-biznesu-przewodnik-po-krajach-swiata-9983369943

*Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości lub części publikacji, a także dokonywanie w niej zmian jest zabronione i wymaga zgody Polskiej Izby Gospodarczej Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Publikacje w wersji elektronicznej dostępne na stronie internetowej PIGIEiK mogą być wykorzystywane tylko do użytku indywidualnego. Utrwalenie (sporządzenie egzemplarza, który mógłby służyć publikacji utworu), zwielokrotnienie poprzez druk, nagranie na płycie kompaktowej, dyskietce, wprowadzenie do obrotu, wypożyczenie lub udostępnienie zwielokrotnionych egzemplarzy jest niedozwolone bez podpisania umowy udzielenia licencji przez PIGIEiK.

CENA 75 PLN

image0-scaled-1-1024x768