IMG_1552_ok-1

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 – podsumowanie

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji była współorganizatorem tegorocznych Dni Przedsiębiorczości Poznań. Cykliczna impreza Miasta Poznań. Okres 8 – 18 Listopada 2022 to był niezwykle intensywny czas, pełen ciekawych inspirujących spotkań oraz solidnej dawki merytorycznej i praktycznej wiedzy.

W tym roku Miasto Poznań wraz z Partnerami przygotowało niezwykle bogaty program wydarzeń.

 Blisko 550 uczestników wzięło udział w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których – mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

Po dwóch latach spotkań, które odbywały się wyłącznie w formule on-line, ponownie spotkaliśmy się również stacjonarnie – był to czas przeznaczony zarówno na przyswojenie wiedzy merytorycznej, jak również na rozmowy w kuluarach i spotkania networkingowe.

Wydarzenia stacjonarne odbyły się w dniach 9 – 10 listopada w miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden Poznań, podczas których, szerokie grono odbiorców, jak zawsze mogło pozyskać wartościową wiedzę oraz wskazówki dotyczące rozwoju własnego biznesu podczas ciekawych wystąpień oraz praktycznych warsztatów. W programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań.

W kolejnym tygodniu Izba zorganizowała cztery webinary poświęcone działaniom marketingowym w firmie. Ich celem było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Bardzo dziękujemy wszystkim ekspertom za merytoryczne wparcie tego wydarzenia., w szczególności: Pani Annie Nowotnej-Nadziejko, właścicielce biura podróży Sky Dreams – firmie zreszone w Izbie, .dr Annie Wilińska -Zelek Filipiak Babicz Legal, Joannie Bogiel-czyk, prof. Monice Dobskiej UEP, Prezes poznańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, prof. Zygmuntowi Waśkowskiemu UEP oraz Miastu Poznań za wspaniałą współpracę.

Tagi: Brak tagów