Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 – podsumowanie

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji była współorganizatorem tegorocznych Dni Przedsiębiorczości Poznań. Cykliczna impreza Miasta Poznań. Okres 8 – 18 Listopada 2022 to był niezwykle intensywny czas, pełen ciekawych inspirujących spotkań oraz solidnej dawki merytorycznej i praktycznej wiedzy.

W tym roku Miasto Poznań wraz z Partnerami przygotowało niezwykle bogaty program wydarzeń.

 Blisko 550 uczestników wzięło udział w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których – mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

Po dwóch latach spotkań, które odbywały się wyłącznie w formule on-line, ponownie spotkaliśmy się również stacjonarnie – był to czas przeznaczony zarówno na przyswojenie wiedzy merytorycznej, jak również na rozmowy w kuluarach i spotkania networkingowe.

Wydarzenia stacjonarne odbyły się w dniach 9 – 10 listopada w miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden Poznań, podczas których, szerokie grono odbiorców, jak zawsze mogło pozyskać wartościową wiedzę oraz wskazówki dotyczące rozwoju własnego biznesu podczas ciekawych wystąpień oraz praktycznych warsztatów. W programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań.

W kolejnym tygodniu Izba zorganizowała cztery webinary poświęcone działaniom marketingowym w firmie. Ich celem było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Bardzo dziękujemy wszystkim ekspertom za merytoryczne wparcie tego wydarzenia., w szczególności: Pani Annie Nowotnej-Nadziejko, właścicielce biura podróży Sky Dreams – firmie zreszone w Izbie, .dr Annie Wilińska -Zelek Filipiak Babicz Legal, Joannie Bogiel-czyk, prof. Monice Dobskiej UEP, Prezes poznańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, prof. Zygmuntowi Waśkowskiemu UEP oraz Miastu Poznań za wspaniałą współpracę.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email